пʼятниця, 1 квітня 2016 р.

ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ

Тиждень дитячого читання розпочався казковим вернісажем " Подорож до казкової країни"  для учнів 2 класу. Малюки познайомились з казками з фонду сільської бібліотеки, відповідали на питання казкової вікторини " З якої казки?" та конкурсу " Телеграма від казкового героя", послухали казку Гауфа "Маленький Мук"Під час тижня відбулася важлива подія для першого класу- посвята в читачі. Учні ознайомились з фондом бібліотеки, правилами користування бібліотекою, дізналися що таке формуляр, отримали подарунок - пам'ятку " Правила ефективної взаємодії з книгою".Також познайомились з переглядом  літератури " На хвилинку зупинись-нові книги подивись".


Серед учнів молодших класів  проведено конкурс « Моя улюблена англійська літера». Малюки із задоволенням прийняли активну участь.


Учням 6 класу  дуже сподобалась інформина « Цікавинки про англійську мову».Вони захоплено слухали цікаві повідомлення про англійську мову - дізнались яке слово   найдовше: 
Pneumonoultramicroscopicsilicovolcanoconiosis - так звучить найдовше слово в англійській мові. Це медичний термін, що позначає одне з захворювань дихальних шляхів;

 яке речення найкоротше , воно складається всього з трьох літер: I am.
 та багато інших цікавинок.Під час літературного вернісажу « Нова книга-новий друг» 
учні познайомились з новинками літератури, 

особливо захопили їхню увагу книга "Хронологія  мужності "-це альбом -реквієм про загиблих жителів Херсонщини які поклали своє життя за суверенітет та Незалежність України в зоні АТО.Під час вікторини «Неповторна наша Україна» учні 7 класу  відповідали на питання з історії нашої Батьківщини, її героїчне минуле та сучасне, її солов’їну мову та чарівну природу, народні звичаї та традиції. Найкращим знавцем стала Мінігулова Анна яка відповіла на найбільшу кількість запитань.


Немає коментарів:

Дописати коментар